Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Winogronowa

Winogronowa, Kobylec, wielkopolskie

  • 320 000 zł
  • 70,48 m²
  • 4 540,30 zł/m²

Zdjęcie

Danuta Majchrzak

Skontaktuj się

Dom, ul. Winogronowa

Winogronowa, Kobylec, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

320 000 zł

70,48 m²

4 540,30 zł/m²

Dom, ul. Winogronowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

320 000 zł 70,48 m² 4 540,30 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
120 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1985

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

120 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1985

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 320 000 zł (4 540,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 70,48 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1985
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 120 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: węglowe, własne, centralne ogrzewanie

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W naszej ofercie dom położony w malowniczej miejscowości Kobylec blisko miasta powiatowego.
Jezioro Kobyleckie na wyciągnięcie ręki miejscowość leży bezpośrednio nad malowniczym akwenem otoczonym lasami, oferującym piaszczystą plażę miejską, infrastrukturę dla dzieci oraz wypożyczalnie kajaków i rowerków wodnych. (...)

Agent

Danuta Majchrzak

501 769...

501 769 166

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Danuta Majchrzak

501 769...

501 769 166

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Danuta Majchrzak

Zostaw telefon, oddzwonimy